Strasznie dobrzy ludzie...

Czyli o tym, jak dobro rozciąga swetry...Oglądając niedawno jakiś film o ekologii i dyskusję po nim, zacząłem się zastanawiać, dlaczego ludzie dobrej woli wyglądają jakoś tak dziwnie i nieświeżo.
Pierwszą rzeczą która rzuciła mi się w oczy to ta, że w przeważającej większości dobry człowiek jest kobietą. Wywnioskowałem, że faceci ze swym prostackim myśleniem o jędrnych cyckach i browarze, nie bardzo nadają się do zbawiania świata, bo to nieczułe zwykłe świnie są…
Wygląda na to, że kobiety cechuje dużo większa empatia i troska o innych, a u kobiet nieatrakcyjnych, empatia i troska osiąga imponujące rozmiary i znajduje ujście w zbawianiu świata.

Nieudane związki (mąż rzucił mnie dla jakiejś dziwki, i żeby nie zachlać się z żalu, znalazłam szczęście w dokarmianiu gołębi), niska samoocena własnego wyglądu,  i związane z tym niezwykle ubogie życie seksualne powodują, że wszelkie uczucia wyższego rzędu kierowane są w stronę delfinów, fok, tolerancji dla dziwolągów różnej maści, amazońskich lasów, imigrantów z Syrii, koni, rzadkich roślin, schronisk dla zwierząt, recyklingu,  i innych spraw wymagających szczególnej troski. To chyba coś w rodzaju zaworu bezpieczeństwa.

i

 Coraz silniejsze zaangażowanie w losy świata, fauny i flory, zanik popędu seksualnego oraz pogodzenie się ze swoim losem sprawiają, że pojawiają się u tych osób symptomy w postaci silnego łojotoku, pryszczy i oklapłych piersi. Kobiety szczególnie uzależnione od chęci niesienia pomocy przestają golić nogi i noszą fatalnie dobrane oprawki okularów, przeważnie model "Wczesna Zapendowska"...


Są też odstępstwa od reguły w postaci celebrytów. Zwłaszcza tych, których sława zaczyna blednąć. A kiedy zblednie jeszcze bardziej, wtedy dobrze jest mieć w swoim życiorysie wpis „stworzył/a fundację na rzecz walki z czymś tam”. Dodaje to splendoru i zmniejsza współczynnik pustactwa.


Zauważyłem też, że osoby pałające ogromną miłością do zwierząt, dla równowagi pałają jednocześnie nienawiścią do ludzi, i gdyby miały taką władzę, wycięłyby w pień ludzką ród, a w to miejsce wybudowałyby schroniska dla psów i kotów.
Kocham zwierzątka, nie tylko te zagrożone wyginięciem, ale sorry, nie mogę patrzeć ani słuchać tego pierdzenia wypowiadanego przez panie w porozciąganych swetrach, których swoisty zapach aż bije z ekranu telewizora.

Mam wrażenie, że tak naprawdę, pod fasadą dobroczynności, aktywistki skrywają tzw. syndrom niedopchnięcia, i że  tak naprawdę to jednak chłopa im trzeba.
Bo kobieta zaspokojona, mniej awanturująca się jest.
Tylko przechodziłem…


7 komentarzy:

 1. Mam podobne spostrzeżenia...co do syndromu niedopchnięcia i dopychania...
  A jak ktoś szuka ujścia dla nierozładowanej energii...to faktycznie z braku w/w,,możności,, często następuje przesunięcie jej na inne dziedziny życia...
  Cóż za foczka...cmok, cmok...
  A co do objawów...łojotok, pryszcze- nie wiązałabym tego z gospodarką... stosunkami gender.
  Oklapłe oprzyrządowanie u obojga płci jest... PO chwilach szczęśliwości/ jak zauważyłam/, bo przed ... zwykle stara się stanąć...na wysokości zadania /na miarę możliwości/ ;-) .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i z fok, łagodnie przeszliśmy do tematu erekcji... :)

   Usuń
  2. A potem dyskusja o spotkaniu na szczycie... ;-)

   Usuń
  3. ...a potem papieros, a po nim zimny prysznic... :)

   Usuń
  4. ...prysznic i owszem, naprzemienny /ciepły- zamiast żaru z papierosa/ w celu zrównoważenia...zagadnienia...;)

   Usuń
 2. Generalnie im starsi ludzie, tym większa "szansa", że się trafi na osobę zaniedbaną. A to na panią w porozciąganym swetrze i schodzonych butach z ubiegłego wieku, a to znów na pana z głową posiadającą niechlujne włosy obok lysiny, w dawno niedopinającej się marynarce itd. Mój dziadek mawiał: "doczekasz się tak pomarszczonego ryja, jak mój, to ci będzie zwisało, czy łachy masz pogniecione". Może coś w tym jest.

  OdpowiedzUsuń

Cztery damskie zapachy, które uwiodły mnie w tym roku, a które twoja kobieta powinna znaleźć pod choinką...

Tych które mnie uwiodły znalazłoby się więcej, ale te poniższe działają na mnie jak afrodyzjaki. Wiem co piszę, bo kiedy je poznałem, n...

Najchętniej czytane