Wpadłem na chwilę złożyć Wam życzenia...


Składanie życzeń to dla mnie trudne wyzwanie. Co roku te same banały o szczęściu, zdrowiu i takie tam. Wszyscy doskonale wiemy że co ma być to i tak będzie. Prawda jest taka, że życie to kawał chama który serwuje i mnoży głównie przeszkody zamiast ciastek z kremem, a kiedy się przewracamy, stoi z boku i się z nas śmieje.
Na szczęście mamy Boże Narodzenie które działa jak narkotyk zwany powszechnie jako "Magia Świąt". Wywołuje on euforię, przywołuje obrazy z czasów beztroskiego dzieciństwa kiedy wszystko było kolorowe, świecące, brzęczące i pachnące, dodając tym samym sił, wiary w lepsze jutro i przykrywając problemy. 


Teraz wiecie jak wyglądają życzenia zgorzkniałego pryka który jako dziecko chciał zostać kosmonautą a skończył w poligrafii. 

Czas na finał:
Wszystkim bliskim osobom, mniej bliskim a nawet dalszym ale przyjaźnie nastawionym, życzę przede wszystkim zdrowia i szczęścia. To czysta loteria, dlatego oba czynniki zestawiłem obok siebie. Oprócz tego życzę dużo uśmiechu, miłości, radości i żebyście przez te parę dni zapomnieli o troskach dnia codziennego, bo wszak czas mamy teraz niecodzienny. Dlatego nie myślcie o zaległych ratach za samochód, tylko jaracie się Kevinem na Polsacie i opychajcie karpiem.
Wesołych Świąt zatem...


11 komentarzy:

 1. Magia świąt...czy magia życia...oto jest pytanie...A może nawet jak wielu twierdzi , życie jest iluzją...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życie to tylko zbiór procesów życiowych służących przedłużeniu gatunku. Nie ma w tym magii. Jest tylko masa logicznie połączonych ze sobą konkretów.
   Niektórzy próbują wmawiać sobie i innym że istnieje życie po życiu, ale to tylko taka pocieszanka...
   Zatańczmy więc na Titanicu i Wesołych Świąt... :)

   Usuń
 2. I... scena tytułowa ,na dziobie,... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślałam, że będzie jakiś nowy wpis walentynkowy, a tu ...nico...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem zagorzałem przeciwnikiem walentynek i to dlatego. Poza tym trwam w szoku obserwując to co dzieje się w Polsce i jak z niego wyjdę, wrócę do bloga :)

   Usuń
 4. O, to cieszę się,że czasem coś tu skrobniesz.U mnie nadal bez zmian i nie zanosi się...

  OdpowiedzUsuń
 5. Obawiam się że przy najbliższym wpisie znowu będę narzekał. Może powinienem zacząć pisać o pszczołach albo uprawie roślin motylkowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda zdrowia na politykę. Rzeczywistość jest o wiele bardziej przyjemniejsza...łącznie z latającymi małego i dużego kalibru, albo... koliberku :)

   Usuń
  2. Tylko jak tego uniknąć, kiedy polityka wpływa na zdrowie? ;)

   Usuń
  3. Tylko podczas zaciekłej dyskusji, więc wystarczy jej unikać...

   Usuń

Cztery damskie zapachy, które uwiodły mnie w tym roku, a które twoja kobieta powinna znaleźć pod choinką...

Tych które mnie uwiodły znalazłoby się więcej, ale te poniższe działają na mnie jak afrodyzjaki. Wiem co piszę, bo kiedy je poznałem, n...

Najchętniej czytane